Hakkımızda

Kod67.com , web tasarım, HTML, CSS, JavaScript, Mobil Oyun yapımı ve kripto paralar, Blockchain, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir web sitesi platformudur. 

Web Tasarım, HTML, CSS, JavaScript ve Mobil Oyun yapımı ile ilgili içeriklerimiz haricinde, geleceğin para birimi olarak görülen kripto paralar ilgili de okurlarımıza içerik üretmeye başladığımızı ve en güncel haberlerle okuyucularımızı bilgilendirmek üzere kripto para borsası ile de ilgili içeriklerimizi artık kod67.com üzerinden yayınlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıdaki işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan doları gurur duyuyoruz.

Günümüzün dijital dünyasında kendinizi eğitebilmeniz, yeni finansal ve teknolojik yeniliklerden haberdar olabilmeniz adına Kod67 ailesi olarak size bunu sağlamak için varız.

Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

HTML Yorumlar

CSS align-items özelliği

CSS content Özelliği

CSS border-bottom Özelliği

CSS text-align Özelliği

CSS top Özelliği

CSS flex-basis Özelliği

CSS background-repeat Özelliği

Javascript ile neler yapılabilir