En çok okunan

Ücretsiz Bitcoin Kazan Pasif Gelir Elde Et İnternetten Para Kazan

Resim
  İnternetten para kazanmanın yolları ile ilgili yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizler de internetten gelir elde etmek istiyorsanız yazılarımı takip ederek internetten para kazandıran siteler ve uygular ile hızlı ve kolay para kazan abilirsiniz. Harika Bir pasif gelir elde et Uyurken Bile Para Kazan Ücretsiz bitcoin kazan dıran bu harika sitenin ayrıca referans sistemi var. Üye olduğunuzda Refer(sayfasına gidip kendi linkinizi heryerde paylaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.) Arkadaşlarınızı da üye yaparak  pasif gelir elde edebilirsiniz . Genelde uyurken bile para kazan   denildiğinde anlamanız gereken bu sistemdir. Haydi Ücretsiz Bitcin kazanmaya başlayalım ve paraya dönüştürelim. Siteye Hemen Üye ol: FreeBitcoin  ( tıkla ) Ücretsiz Bitcoin Kazandıran siteye hemen üye ol (arkadaşlarınla paylaş) uyurken bile para kazan Her saat bitcoin kazanabilirsin ( Şanslı isen 200 Dolar değerinde Bitcoin ) Kazandığın her bitcoinle ücretsiz  çekiliş bileti alabilirsiniz. Dikkatle oku

Kriptoparalara yatırım yapmak için 5 neden

Kriptoparalara yatırım yapmak için 5 neden

Kriptopara bitcoin
Dünyanın en güvenilir kriptopara borsası BINANCE

Notlarımdan ve kriptopara birimleri hakkında öğrendiğim her şeyden yola çıkarak, kriptopara borsasına  yeni başlayan  veya giriş yapmak isteyenler için  beş nedeni özetlemeye çalışacağım.

Aslına bakarsanız bu konuda detaylara girerek daha fazla sebep bulmak da mümkün, ancak özetlemeye çalışarak kriptoparalara yatırım yapmak için 5 neden ise şunlardan ibarettir.

  • Yeni Bir Varlık Sınıfı

Belki gerçek maddeden uzak, belki sanal ama gerçek.

Varlığın tanımı her zaman belirli değerler üzerinde yapılmıştır, ancak şimdi tamamen farklı bir varlık boyutuna ulaştık. Elle tutulur her şeyi dijitale aktarıyoruz ve hem depolanabilirliği hem de işlevselliği açısından yeni olanaklar sunuluyor. Hisse senetleri, tahviller, gayrimenkuller vb. gibi bilinenler arasına yeni biri daha eklendi. Kriptoparalar!

Kurumsal yatırımları çekmek, kriptopara birimi dünyasının öncelikli hedeflerinden biri olarak yeni bir yön halini aldı. Şu anda kurumsal yatırım piyasasında hisse senetlerine, tahvillere ve diğer finansal araçlara bağlı para birimleri o kadar büyük bir güce sahip ki, bu yatırımları kriptopara piyasasına çekerek pazarın değerini arttırması planlanlanıyor. Dahası, şirketler bazında bakıldığında, kriptopara birimleri varlıklarını enflasyona karşı korumada da daha cazip hale geliyor.

  • Gerçek para gibi enflasyon ve devalüasyon risklerine bağlı değildir

Tüm dünya tarafından yıllarca kullanılan gerçek para biriminin amortismanı büyük ve küresel bir finans sorunudur.

Bu dünyanın herhangi ülkesinde bir sorundur. Örneğin, sabah uyandığınızda, aynı gerçek para ile satın alma gücünüz bir önceki güne göre azalır, bu da bireyleri risksiz ve varlıklarıyla değer kaybı yaşamayacakları bir platforma yönlendirir.

Bu aşamada halving büyük önem taşımaktadır. Örneğin, Bitcoin (BTC), halvingin önemli etkilerinden biri, Bitcoin'in tüketici fiyat enflasyonunu azaltmasıdır. Öte yandan, enflasyon oranlarının çok değişken olduğunu ve yıllık olarak belirlendiğini de dikkate almalıyız. Ancak, Bitcoin'in enflasyon oranı bir süre değişmeden kalacaktır.

  • Büyük Bir Değer Depolama Aracı

Şimdiye kadar, muhtemelen dünyanın herhangi bir yerindeki insanlar altını mükemmel bir yatırım aracı olarak görüyorlardır. Yatırımcısına uzun vadede her zaman kazanç sağlayan altın yerini artık son zamanlarda kriptopara birimlerine ve onların kısa sürede değerlerinde olumlu bir artışa ve sahiplerine yüksek getirilere bıraktı.

Herhangi bir hükümet veya kurum tarafından kontrol edilmeyen evrensel bir dijital para birimi olmasının yanı sıra, sınırlı arzının değer kazanması, gerçek para ile aynı enflasyona maruz kalmaması ve büyük değer stoklaması, kriptopara birimlerinin tercih edilmesinin ana nedeni haline getirmektedir.

  • El konulamaz

Biliyorsunuz, bugün dünyanın birçok ülkesinde, gerçek paranız banka tarafından engellenebilir veya gerçek paranıza uyarıyla veya uyarı olmadan yönetimler tarafından el konabilir.

Ancak, kriptoparalar farklıdır. Bir merkez bankası veya yönetim tarafından kontrol edilemezler.

Bu, kriptopara cüzdan anahtarınızı saklarsanız sizden başka herhangi bir kişi veya kurum tarafından kontrol edilemeyeceği anlamına gelir. Bu, varlıklarınız üzerinde yetkiye sahip olan tek kişi olmanızı sağlar.

  • Bu büyük olasılıkla değer verecektir

Bitcoin veya piyasadaki diğer alcoinler için ani dramatik artışlar ve düşüşler olmasına rağmen, bireylerin bitcoin veya kriptopara birimlerinin güvenilmez varlıklar olduğunu düşünmelerine neden olabilir. Birisi, özellikle de kriptopara birimi dünyasına henüz girmemiş olanlar böyle düşünürse bu normaldir. 

Ancak Bitcoin örneğini düşünmenizi istiyorum. Bitcoin'in ilk günden bugüne inanılmaz değer kazandığı inkar edilemez derecede gerçektir. Aynı şekilde, son 10 yıldır yatırımcılarına, özellikle de kripto para birimleri dışındaki diğer varlıklardan daha fazla kazandıran olmuştur. 

Bana göre ve bir tavsiye olarak da ifade etmeliyim ki, bir hikayesi, tarihi ve ona adanmış bir topluluğa sahip kriptopara birimleri her zaman her açıdan değer kazanacaktır. Bu yüzden eğer kriptopara dünyasına adım atmak istiyor ve varlıklarınızı değerlendirmek istiyorsanız öncelikle piyasa araştırmasının yanında, bir de yatırım aracı olarak kullanacağınız kriptoparanın bahsettiğim özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanızda fayda var.

Hali hazırda bir kriptopara borsasına üye değilseniz ve yapacağınız işlemlerde yapılan kesintilerin yüzde 10'unun hesabınıza geri yatırılması gibi bir avantajdan faydalanmak isterseniz Dünya'nın en güvenilir ve en büyük kriptopara borsası olan Binance'nin Türk kullanıcılar için Türkçe dil desteğiyle açtığı TRBINANCE.COM internet sitesinden anında ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve dilediğiniz kriptoparayla işlem yapabilir ve bir kriptopara cüzdanına sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

CSS flex-wrap Özelliği

CSS align-items özelliği

CSS border-bottom Özelliği

CSS top Özelliği

CSS content Özelliği

CSS flex-grow Özelliği

HTML5 Canvas Oyun Yapımı Dersleri

CSS background-repeat Özelliği

CSS text-decoration Özelliği