En çok okunan

Ücretsiz Bitcoin Kazan Pasif Gelir Elde Et İnternetten Para Kazan

Resim
  İnternetten para kazanmanın yolları ile ilgili yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizler de internetten gelir elde etmek istiyorsanız yazılarımı takip ederek internetten para kazandıran siteler ve uygular ile hızlı ve kolay para kazan abilirsiniz. Harika Bir pasif gelir elde et Uyurken Bile Para Kazan Ücretsiz bitcoin kazan dıran bu harika sitenin ayrıca referans sistemi var. Üye olduğunuzda Refer(sayfasına gidip kendi linkinizi heryerde paylaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.) Arkadaşlarınızı da üye yaparak  pasif gelir elde edebilirsiniz . Genelde uyurken bile para kazan   denildiğinde anlamanız gereken bu sistemdir. Haydi Ücretsiz Bitcin kazanmaya başlayalım ve paraya dönüştürelim. Siteye Hemen Üye ol: FreeBitcoin  ( tıkla ) Ücretsiz Bitcoin Kazandıran siteye hemen üye ol (arkadaşlarınla paylaş) uyurken bile para kazan Her saat bitcoin kazanabilirsin ( Şanslı isen 200 Dolar değerinde Bitcoin ) Kazandığın her bitcoinle ücretsiz  çekiliş bileti alabilirsiniz. Dikkatle oku

Video izleyerek para kazandıran uygulama

Video izleyerek para kazandıran LBRY uygulaması

LBRY


Son zamanlarda bu uygulamayı kullanmaya başladım ve sadece video izleyerek internetten para kazanmanın en kolay yolu olduğunu öğrendim. 

LBRY tek başına muhtemelen kullanıcılarına sadece uygulamadaki videoları izlemek için lbry paraları olan ücretsiz lbry kredileri sağlayan en iyi uygulamadır.

Yaklaşık 2 hafta oldu ve günde bir kez bir video izleyerek bol miktarda LBRY parası biriktirdim. Evet, doğru duydunuz. Günde sadece bir video izliyorum ve rastgele 0,20 ila 25 dolar arasında ödül veriyor.

Sadece video izlemek yerine aynı zamanda video yükleyebilir ve içeriğinizden yükleme ve görüntüleme sayısı karşılığında da LBRY kredisi kazanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılar da içeriğinize bağış yapabilir, ki video yükleyerek yani içerik üreterek daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyip, üyeliğinizi etkinleştirdikten sonra ödül havuzunda size verilen basit görevleri tamamlayarak ilk LBRY kredilerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Lbry'nin gerçekte ne olduğunu ve kullanıcılarına ne sunduğunu anlamak için biraz daha fazla okuma yapmak istiyorsanız, lbry uygulaması incelememi okuyabilirsiniz.

LBRY nedir? 

LBRY


LBRY, kullanıcıların blockchain teknolojisini ve Bittorrent protokolünü kullanarak içeriklerini paylaşmaya istekli oldukları ücretleri ve koşulları belirledikleri bir içerik dağıtım platformudur.

(Video yükleyerek kazanç sağlamak istediğiniz takdirde, videolarınızı izlemek isteyen kullanıcılar için videonuzun başına koyacağınız izleme ücretini siz belirliyorsunuz)

Çalışmaları üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen içerik oluşturucuları (film yapımcıları, müzisyenler, yazarlar veya yazılım geliştiricileri) hedefleyen blockchain tabanlı merkezi olmayan bir içerik paylaşım platformudur.

Proje reklamlardan, kurumsal sansürlerden yoksundur ve platform içerik oluşturucunun gelirinin büyük bir yüzdesini almaz.

Merkezi olmayan LBRY platformu, büyük medya mağazalarına alternatif olarak konumlandırılmıştır. Lbry platformundaki para birimi Lbry Credit veya LBC jetonlarıdır.

Haziran 2016, aynı adı taşıyan platformda bir finansal araç olan yeni bir dijital para olan LBRY Credits'in (LBC) ortaya çıkma tarihidir.

Projenin kendisi, kullanıcıların kendi nihai yaratıcılık ürünlerini sergileyebilecekleri, aktif olarak değiştirebilecekleri, satabilecekleri bağımsız (merkezi olmayan) bir uygulamadır.

Her şeyden önce, LBRY HTTP gibi bir İnternet protokolüdür.

Lbry içeriği, aşağıdaki gibi görünen "lbry adları" aracılığıyla kullanıcılara sunulur: lbry: // human. İnternet tarayıcınıza girdiğiniz URL'ye çok benzer. Platform tamamen kullanıcıları tarafından kontrol edilir.

Lbry'nin tek bir yerde merkezi olmayan bir "Kripto YouTube", "kripto iTunes" ve BitTorrent olduğunu söyleyebiliriz.

LBC kripto para birimi ağ içinde karşılıklı yerleşim için kullanılır, bu iş kanıtı (PoW) algoritması + kendi bilgi işlem gücü (PoS) kazanmak sağlayanlar bahsediyor madencilik yoluyla kazanılır. 20 yıl boyunca 1.000.000.000 LBC verilecek

Lbry ile kullanıcılar müzik, film, fotoğraf, yazarın video blogları, akışları vb. gibi içeriklerini oluşturabilir ve paylaşabilir.

Platforma içerik yükleme sürecinde, kullanıcı erişim için seçim belirleyebilir ve ücret alabilir.

Örneğin, Youtube'dan farklı olarak, yazarın kendisi içeriğine erişim için herhangi bir fiyat belirler veya ücretsiz ve reklamsız olarak dağıtır. Platform kullanıcılarının geri kalanı, Lbry bağışlayarak içerik yazarlarını destekleyebilir.

Bu paraları  Poloniex, Bittrex, vb.cryptocurrency borsalarında bozdurarak da alabilirsiniz. Bugün Lbry cüzdanları Windows, MacOS ve Ubuntu platformlarında mevcuttur. LBRY bir PoW madeni para üretim sistemi kullanır ve maksimum madeni para sayısı bir milyar ile sınırlıdır.

Bugün Lbry cüzdanları Windows, MacOS ve Ubuntu platformlarında mevcuttur. LBRY bir PoW madeni para üretim sistemi kullanır ve maksimum madeni para sayısı bir milyar ile sınırlıdır.

Özellikler

Lbry kripto para biriminin teknik parametreleri aşağıdaki gibidir:

 • Toplam günlük hacim 1.000.000 $ ' dır;
 • Kaynak 1 milyar coin ile sınırlıdır);
 • Karma algoritma - LBRY;
 • PoW koruma yöntemi;
 • Depolama için elektronik cüzdanlar, Windows, Ubuntu, MacOS işletim sistemleri için LBC ile finansal işlemler var;
 • Paralar Poloniex, Bittrex ve diğer sanal ticaret platformlarında değiştirilebilir.

Merkezi olmayan sistemin nispeten küçük kapitalizasyonu, neredeyse iki yıllık varlığına rağmen, potansiyel göstergesini etkilemez, proje geliştiricileri, nüfus arasında (potansiyel kullanıcılar) olumlu bir değerlendirmenin oluşturulmasını etkileyen gerçeklerle desteklediklerini garanti eder):

 • Sanat değişiminde giderek artan sayıda katılımcı;
 • Olumlu medya göstergeleri.

Deflasyonist mimari, sanal paranın popülaritesi artarsa, coinin değerinde bir artış anlamına gelen sınırlı sayıda madeni paradır.

Lbry'nin avantajları

LBRY


Dijital mimarinin yazarları, iyi bir rekabet yaratmak ve sonuç olarak, sinematik içerik (diziler, filmler, vb.) satan merkezi "Netflix" sitelerini sollamak için bir hedef belirlediler.), YouTube, iTunes ve diğer medya mağazalar herkese karşı. Geliştiriciler tarafından beyan edilen iş planının perspektifi, Libra'nın aşağıdaki avantajları ile desteklenmektedir:

 • Ağ içinde, benzersiz içerik yazarlarından doğrudan hiçbir komisyon  tahsil edilmez;
 • Yayınlanan ses veya video materyalinin maliyeti, telif hakkı içeriğinin yaratıcıları tarafından düzenlenir. İşin sahibi, genel olarak, içeriğini ücretsiz olarak da sunabilir;
 • Platform halka açık olduğundan, bu ürün yelpazesi bugün aynı “Netflix” ten çok daha geniştir. Bağımsız medya için erişim burada açıktır. Lisans sorunu çözüldü;
 • Reklam yok. Abone olmaya gerek yok;
 • Ödeme fiat (geleneksel para) ve sistem içi lbry cryptocurrency ile yapılır;
 • Devlet kurumları tarafından kesinlikle kontrol yoktur. Sonuç olarak, sansür yoktur - içerik oluşturucuların hoşuna girmeyen ve aynı zamanda tüm içerik oluşturucuları korkutan devletlerin kontrol şiddetinden de uzak bağımsız bir platformdur.

Bu bariz avantajlarla LIBRA, medya pazarının “canavarlarını” sektördeki lider konumlardan gerçekten kaldırabilir.

Lbry'nin dezavantajları

 • İndirmek için kullanılan istemci, piyasada henüz kanıtlanmamış yeni bir teknoloji değildir. Yaygın kullanım sırasında, kullanıcıların bu platformu standart olarak kabul edip etmediklerini yalnızca pazar belirleyecektir. Yani LBRY platformuna değerini kullanıcı deneyimleri katacaktır.
 • Yeni platform, YouTube gibi devlere karşı çıkmaya mahkumdur. Geniş ilgi alanlarına sahip bir kitle kullanıcısını çekmek zor ve zaman alıcıdır. Ve yazarların başarısı ve gelirleri müşteri sayısına bağlıdır.

LBRY ücretleri

LBRY herhangi bir işlem bir kesinti almaz. Kullanıcılar LBRY'DE içerik satın aldığında, listelenen fiyatın %100'ü içerik üreticiye / yayıncıya gider.

Ayrıca, içeriği depolayan ve size sunan merkezi olmayan ana bilgisayar ağına ödenen küçük bir ücret de eklenir. LBRY A.Ş. şirket, içeriğin kendisini yayınlamadığı veya barındırmadığı sürece bunların hiçbirini almaz. Aynı kurallar herkes için geçerlidir.

Ayrıca, lbry isimlerin açık artırmasından kar elde etmez, ne de proje isimler üzerinde teklif savaşlarından faydalanmaz. Lbry'nin adlandırma sistemi ile amacı, kullanıcılara fayda sağlamak için isimleri en verimli şekilde tahsis etmektir.


LBRY coin Dağıtımı

Kuruluşlar, danışmanlar ve diğer stratejik ortaklar için %10. 

Eff, ACLU ve dijital haklar ve İnternet güvenliği ve özgürlüğü için savaşan diğerleri gibi kuruluşlar.

Sadakat programları için %20. Projeye katılımı teşvik etmek için özellikle LBRY'NİN ilk günlerinde birçok bonus kredisi dağıtılacaktır.

Şirketin %10'u. İşletme maliyetleri ve karlar için.

Gelirlerin % 60'ı ise, hizmetler için ödeme yapmak için cryptocurrency kullanan LBRY kullanıcılarınındır.


Video İzleyerek Para Kazandıran LBRY'e nasıl üye olunur?

LBRY


LBRY üye olmak için kayıt sürecinden geçmeniz gerekir.

Bunu yapmak için, ana sayfada, sağ üst köşedeki "Kayıt ol" ''Sign Up'' tıklamanız gerekir.

 • Görünen formda e-posta adresinizi ve şifrenizi belirtmeniz gerekir. Ayrıca, hesabınızı YouTube kanalı ile senkronize edebilirsiniz.
 • Tüm bilgileri sağladığınızda Sign Up butonuna basın. Bir hesap oluşturarak, LBRY'NİN şartlarını kabul ettiğinizi ve 13 yaşın üzerinde olduğunuzu onayladığınızı lütfen unutmayın.
 • E-posta adresinizi onaylamak için gelen kutunuza gitmeniz ve doğrulama bağlantısını içeren LBRY'NİN mesajını bulmanız gerekir. Eğer e-posta gelen kutunuzda görünmüyorsa ''gereksiz'' ya da ''spam'' klasörünü kontrol etmeyi unutmayın. Mailin bu klasörlere de gelmemiş olması durumunda lütfen '' Resend Link'' ''Bağlantıyı yeniden gönder'' seçeneğine tıklayabilirsiniz.
 • Mesajda, doğrulamayı tamamlamak için ''Verify e-mail'' yani "e-postayı Doğrula" yı tıklamanız gerekecektir. Yönlendirme bağlantısıyla ilgili herhangi bir sorun varsa, aşağıdaki URL'yi kullanabilirsiniz.

İşte bu! Artık başarılı bir şekilde giriş yaptınız ve LBRY platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz.


LBRY Nasıl Kullanılır

LBRY projesini bir hizmet olarak kullanmadan önce, projenin birkaç temel özelliğini göz önünde bulundurmakta fayda var:

 • İçeriği yayınlayan kişi, içeriği görüntüleyen kullanıcılardan ücret alabilir.
 • Merkeziyetsizlik ve dağıtım. LBRY'e gönderilen içerik aynı bilgisayar veya ağ üzerinde saklanmıyor bu yüzden şanssızlıklara kapalı bir platformdur.
 • Özgürlük. Yayıncı dışındaki hiçbir taraf (biz dahil) LBRY ağındaki içeriği tek taraflı olarak kaldıramaz veya engelleyemez. Her hizmet ona güvenmeyi gerektirir ve kuralları tek taraflı olarak değiştirebilir. YouTube veya Amazon videoları engelleyebilir, Apple içerik yayınlamaz, çünkü örneğin bir ülkenin Başbakanı komik bir içerikle rahatsız edilebilir.

Kullanıcı açısından bakıldığında, etkileşim YouTube, Amazon ve Netflix'e benzer yüzlerce farklı sitede olanlara çok benzerdir. Temel fark, bunun tamamen merkezi olmayan bir ağ üzerinden gerçekleşmesi ve her kullanıcının içeriklerinden ya da geçirdikleri süreden kazanç sağlayabilmeleridir.

Ayrıca, korsan içerik ve aşırılık yanlısı videolar için bir üreme alanı olacağını düşünmeyin. Proje genel kabul görmüş ahlaki standartları takip ediyor ve iç mekanizmaları kullanarak yasadışı içerikle mücadele ediyor.

Öte yandan, indirmek için kullanılan istemci, piyasada henüz kanıtlanmamış yeni bir teknolojidir. Yaygın kullanım sırasında, kullanıcıların bu platformu standart olarak kabul edip etmediklerini yalnızca pazar ve kullanıcılar belirleyecektir.

Ayrıca, yeni platform YouTube gibi devlere karşı çıkmaya mahkumdur. Geniş ilgi alanlarına sahip bir kitle kullanıcısını çekmek zor ve zaman alıcıdır. Ve yazarların başarısı ve gelirleri müşteri sayısına bağlıdır.


Müşteri Hizmetleri

LBRY platformu, başlangıç, çeşitli öğreticiler, sorun giderme vb. bağlantıları içeren çok ayrıntılı ve iyi geliştirilmiş bir SSS'ye sahiptir.

Bir uygulama göndermek ve doğrudan LBRY ile iletişim kurmak istiyorsanız, Sorunuzu Discord, Twitter, Reddit, Facebook ve Telegram'da sorabilirsiniz. Ayrıca, destek hizmeti posta yoluyla istekleri kabul eder hello@lbry.com.


LBRY güvenli mi?

Lbry gizliliği ciddiye alır ve topladığı verileri dikkatlice değerlendirir. LBRY, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli nedenlerle veri toplar:


 • hata ayıklama ve protokol geliştirme;
 • kullanıcıların LBRY uygulamalarıyla nasıl etkileşimde bulunduğunu anlama;
 • ödül programlarımızda sahtekarlığı önleme;
 • içerik oluşturuculara istatistik sağlamak.

LBRY, toplanan verileri güvende tutmayı ve kişisel, özel bilgileri LBRY Inc. dışındaki herhangi biriyle asla paylaşmamayı vaat ediyor.

lbry


Kullanıcılar ayrıca lbry'yi anonim olarak kullanmayı da seçebilir, ancak LBRY Rewards (para kazanma) gibi bazı özellikler mevcut olmayacaktır. Tüm bu gerçekler bize LBRY'NİN bir aldatmaca olmadığını gösteriyor.


Sonuç

LBRY, herhangi bir medya dosyasının barındırılabileceği kararlı, merkezi olmayan bir dijital mimaridir. Yapının kendi elektronik cüzdanı var. Sistem içi kripto para birimi iyi bilinen borsalarda işlem görmektedir.

“Kütüphane” kelimesinden den türetilen LBRY  aynı anlama gelen misyonu yansıtır: şimdiye kadar yapılmış her film, şarkı, kitap ve uygulama her yerde kullanılabilir.

Proje, kullanıcıları tarafından kontrol edilen merkezi olmayan bir ağ üzerine inşa edilmiş büyük bir yeni nesil medya depolama alanı yaratmayı amaçlıyor.


Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

CSS flex-grow Özelliği

CSS flex-basis Özelliği

CSS align-items özelliği

HTML dialog Etiketi

CSS flex-wrap Özelliği

HTML strong Etiketi

CSS content Özelliği

CSS background-repeat Özelliği

CSS background-attachment Özelliği