En çok okunan

Ücretsiz Bitcoin Kazan Pasif Gelir Elde Et İnternetten Para Kazan

Resim
  İnternetten para kazanmanın yolları ile ilgili yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizler de internetten gelir elde etmek istiyorsanız yazılarımı takip ederek internetten para kazandıran siteler ve uygular ile hızlı ve kolay para kazan abilirsiniz. Harika Bir pasif gelir elde et Uyurken Bile Para Kazan Ücretsiz bitcoin kazan dıran bu harika sitenin ayrıca referans sistemi var. Üye olduğunuzda Refer(sayfasına gidip kendi linkinizi heryerde paylaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.) Arkadaşlarınızı da üye yaparak  pasif gelir elde edebilirsiniz . Genelde uyurken bile para kazan   denildiğinde anlamanız gereken bu sistemdir. Haydi Ücretsiz Bitcin kazanmaya başlayalım ve paraya dönüştürelim. Siteye Hemen Üye ol: FreeBitcoin  ( tıkla ) Ücretsiz Bitcoin Kazandıran siteye hemen üye ol (arkadaşlarınla paylaş) uyurken bile para kazan Her saat bitcoin kazanabilirsin ( Şanslı isen 200 Dolar değerinde Bitcoin ) Kazandığın her bitcoinle ücretsiz  çekiliş bileti alabilirsiniz. Dikkatle oku

Kriptopara borsası uçmak üzere

Kriptopara borsasının geleceğine hazır mısınız?

BinanceTR


Bence hepimiz 2021'in kriptopara alanı için muhteşem bir yıl olduğunu kanıtladığını kabul edebiliriz. Ödeme devleri, şirketler, merkez bankaları ve etkili bireyler gerçekten ilgilenmeye ve kripto para birimi endüstrisi ve sunduğu olanaklar hakkında olumlu açıklamalar yapmaya başladıkça, kriptopara birimleri aylardır neredeyse her gün manşetlere giriyoruz.

Şimdiye kadar muazzam bir büyümeye tanık olduk ve Q2 yeni başladığı için muhtemelen çok daha fazlası var. Piyasa duyarlılığı, piyasa hareketlerinin oldukça güvenilir bir belirleyicisidir ve kripto yatırımcılarının büyük çoğunluğu, önümüzdeki aylarda büyük bir koşuya hazırlandığımıza inanmaktadır. Oyun büyük ilgi çekmeye devam ettikçe bunu kriptoparaya olan artan talep ile birleştirin ve işte burada. Hayal bile edemeyeceğiniz destansı oranlarda bir ralli. Bu mümkün ve çok olası.

Ama bu sefer tahminlerde bulunabilir miyiz? Pek çok yatırımcı Bitcoin'in 100 bin dolara veya daha yükseğe çıkmasını, Ethereum'un 10 bin dolara ulaşmasını bekliyor gibi görünüyor ve bunlar muhtemelen şu anda yapılan en cesur varsayımlardan bazıları. 

Örneğin, Marc de Mesel gibi bazı deneyimli yatırımcılar, oldukça makul görünen bir dizi teknik faktöre dayanarak, toplam kripto piyasa değeri açısından konuşuyorlar.

Bu arada, süper boğa olan ve yıllardır yatırım/ticaret işinde mükemmel işler çıkaran Marc de Mesel'in bir adamın zihnine değerli bilgiler sunan en son videosunu beğendim ve bu yüzden kesinlikle zaman ayırmaya değer diye düşünüyorum. 

Marc, kriptopara işi hakkında kesinlikle benden çok daha fazla şey biliyor ve temelde videoda söylediği her şeye katılıyorum. Ancak, kriptopara oyununun tekrar tekrar çok öngörülemez olduğunu kanıtladığına inanıyorum.

Kriptopara borsasında işler çok hızlı değişiyor ve en iyi performans gösteren varlıklardan bazıları her zaman sahip olabileceğimiz tüm beklentileri aşmayı başarabiliyor. 

Beş yıl önce 2021'de 2.2 trilyon dolarlık bir kripto piyasa değeri hakkında konuşacağımızı kim düşünebilirdi? 

2009 yılında Bitcoin'inbir gün 60 bin dolara ulaşacağını kim düşünebilirdi? Dahası Dogecoin'in $ 0.35 işaretinin etrafında sallanacağını kim düşünebilirdi!

Çılgınlık resmen!

Kriptopara oyunu bir delilik, bu yüzden aklınızda olsun. Hiçbir şey tahmin etmeye bile çalışmayın. Çünkü yanıldığınız kanıtlanacak ve tüm dünya kaçınılmaz olarak BTC (Bitcoin) ve rekabet tarafından bir kez daha hayrete düşürülecek. 

Bu benim yaklaşan ralli için tek tahminim ve yanlış olabileceğimin farkındayım, ama bu sefer tam olarak böyle bir enerji alıyorum. Bir sonraki rallinin önceki tüm zirveleri ve dipleri düz göstereceğine inanıyorum.

Blockchain teknolojisi zaten birçok insanın hayatında büyük bir fark yaratıyor, insanların daha fazla zenginlik üretmesine ve biriktirmesine izin veriyor ve şüphesiz bu farkındalık ve benimsenme domino etkisi yaratacak. 

Giderek daha fazla insan, dakikalar geçtikçe neyi kaçırdıklarını anlıyor ve internet kullanıcılarının büyük çoğunluğunun henüz kripto hakkında tam anlamıyla bir bilgi sahibi olmadığı gerçeğini göz önünde bulundurarak, hala başlangıçta olduğumuzu varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyorum.

İnternet, iletişim kurduğumuz farklı yolları birleştirdiği gibi, para interneti de sonunda birbirimize değer verme ve küresel ölçekte işlem yapma biçimimizi yeniden şekillendirecektir. İnternet ilk çıktığında, sadece internetten fazla çalışanlar içindi. 

Kelimenin tam anlamıyla ineklikti HTTP protokolü öncesinde internetten çalışmalar yapabilmek. Demek istediğim, Hiper Metin Aktarım Protokolü'nü (HTTP) oluşturmadan önce web'e erişebilmek ve göz atabilmek için programlama bilgisine ihtiyacınız vardı. Kitlelerin şansı yoktu ve ilgilenmediler bile.

Tanıdık geliyor mu? Gördüğüm kadarıyla, 2021'de kripto yapmak, HTTP olmadan önce web'de gezinmeye eşdeğerdir. 

Henüz zirveye çıkmadık. Aksine, daha yeni başlıyoruz. Bu, kriptografinin önümüzdeki yıllarda dünyayı şok etmeye devam edeceğine inanmamın nedenlerinden sadece biri ve bu oldukça ikna edici, değil mi? Benim düşünceme göre, kimse yaklaşan fırtınayı tahmin edemez.

Ya siz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi okumak isterim.

Şimdilik bu kadar. Bu satırları okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bu hiçbir şekilde finansal tavsiye değildir. Sadece kişisel görüşlerimi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. Lütfen yatırım seçimleriniz için her zaman kendi araştırmanızı yapın.

Güvende kalın.


Görsele tıklayarak ya da görseldeki QR kodunu taratarak BinanceTR'ye üye olabilir ve size özel komisyon geri ödemesi ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.  (Ayrıntılar için görselin altında yer alan BinanceTR resmi internet sitesinden alıntıladığım BinanceTR Referans Programı yazısına erişebilirsiniz)

BinanceTR promosyon

Binance TR Referans Programı Nedir?

Binance TR Referans Programı; arkadaşlarınızı Binance TR’ye davet ederek pasif gelir elde edebileceğiniz bir programdır. Size özel oluşturulan referans linkiniz ile Binance TR’ye kayıt olan arkadaşlarınız Binance TR’de her işlem yaptığında, siz de pasif gelir kazanırsınız

Adım Adım referans programının nasıl çalıştığını öğrenelim.

  1. Üç arkadaşınız var: Ali, Ayşe ve Mehmet. Binance TR referans linkiniz ile Binance TR’ye kayıt oldular.

  2. Varsayılan olarak, arkadaşlarınızın ödediği komisyonlardan %20 referans bonusu alırsınız. Ali komisyon giderlerine 1 BNB harcadıysa 0,2 BNB alırsınız. Ayşe, komisyon giderlerine 0.05 BTC öderse, 0.01 BTC kazanırsınız.

  3. Dilerseniz aldığınız % 20 referans bonusundan bazılarını arkadaşlarınızla paylaşmayı seçebilirsiniz. Bu durumda aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz: (Bağlantılarda sizinle paylaştığım seçenek)

  • Sen %10 alırsın, Ali %10 alır. Ali işlem ücretlerinde 1 BNB harcadı ve 0.2 BNB kazandınız. Bu durumda, her biriniz 0.1 BNB alırsınız (Sizlere sunduğum davet linki, sizin için en karlı olan bu seçeneği kapsamaktadır. Programın izin verdiği maksimum oran olan % 50'yi sizinle paylaşıyorum. Üye olduğunuzda da referansım olarak sizinle maksimum oranı paylaştığımı doğrulayabileceksiniz.)

  • Sen %15 alırsın, Ayşe %5 alır. Ayşe işlem ücretlerinde 0.05 BTC harcadı ve siz 0.01 BTC kazandınız. Bu durumda Ayşe 0.0025 BTC alırken, siz 0,0075 BTC alırsınız. (Bu seçenekte referansınız komisyon geri ödemesinin % 75'ini kendisine alır, % 25'ini sizinle paylaşır)
  • Sen %20 alırsın, Mehmet %0 alır. Mehmet komisyon ücretleri olarak 0.2 ETH harcadı ve siz bunun %20 ‘si olan 0.04 ETH kazanırsınız. (Bu seçenekle yapılan davetlerde ise, sizi davet eden referal komisyon geri ödemesinin % 100'ünü kendisine alır ve sizinle hiç paylaşmaz. Yani tamamını kendisine alır.)

BinanceTR resmi internet sitesini google'da arayarak kendiniz de üyelik açabilirsiniz sevgili okurlar, ancak bireysel açılan üyeliklerde yapacağınız işlemlerden hiçbir işlem ücreti geri ödemesi alamayacağınızı hatırlatmak isterim. 

Referans linkim üzerinden üye olmak, işlem kesintilerinizin geri ödenebilecek maksimum orandaki tutarının hesanınıza aktarılmasını sağlayacaktır.

BinanceTR üye olmak için davet linkim: www.trbinance.com

İlginiz ve okuduğunuz için teşekkür ederim. 


Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

CSS top Özelliği

CSS content Özelliği

CSS align-items özelliği

CSS flex-wrap Özelliği

HTML5 Canvas Oyun Yapımı Dersleri

CSS background-repeat Özelliği

CSS border-bottom Özelliği

CSS flex-grow Özelliği

CSS text-decoration Özelliği