En çok okunan

Ücretsiz Bitcoin Kazan Pasif Gelir Elde Et İnternetten Para Kazan

Resim
  İnternetten para kazanmanın yolları ile ilgili yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizler de internetten gelir elde etmek istiyorsanız yazılarımı takip ederek internetten para kazandıran siteler ve uygular ile hızlı ve kolay para kazan abilirsiniz. Harika Bir pasif gelir elde et Uyurken Bile Para Kazan Ücretsiz bitcoin kazan dıran bu harika sitenin ayrıca referans sistemi var. Üye olduğunuzda Refer(sayfasına gidip kendi linkinizi heryerde paylaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.) Arkadaşlarınızı da üye yaparak  pasif gelir elde edebilirsiniz . Genelde uyurken bile para kazan   denildiğinde anlamanız gereken bu sistemdir. Haydi Ücretsiz Bitcin kazanmaya başlayalım ve paraya dönüştürelim. Siteye Hemen Üye ol: FreeBitcoin  ( tıkla ) Ücretsiz Bitcoin Kazandıran siteye hemen üye ol (arkadaşlarınla paylaş) uyurken bile para kazan Her saat bitcoin kazanabilirsin ( Şanslı isen 200 Dolar değerinde Bitcoin ) Kazandığın her bitcoinle ücretsiz  çekiliş bileti alabilirsiniz. Dikkatle oku

YouTube reklamları nasıl engellenir

YouTube Reklamlarını nasıl engellenir çok kolay

Telefonunuzda ,bilgisayarınızda ,Androidte ve Iphone ceptelefonlarınızda YouTube reklamlarını kaldırmak için harika bir tarayıcı ve uygulama var . İnternet paketinizi yemez  hızlı güvenilir ve aynı zamanda kullandıkça para kazandırır. Bakalım neymiş bu Harika Youtube reklam engelleyici.Para ödemeden Youtube reklamlarını engelleyebilceğiniz için şimdiden mutlu olun harika bir tarayıcı uygulama sizi bekliyor .

Reklamsız YouTube gibi şeylere gidip te  para vermeyin boş yere.

Youtube reklamları nasıl engellenir ? Sordunuz hemen söyleyeyim  Ya bilgisayarınıza  reklam engelleyici tarayıcı  indireceksiniz ya da mobil telefonunuza güzel bir uygulama indireceksiniz.Benim tavsiyem ise  Chrome reklam engelleyici uzantısı kurmanızdansa  hem bilgisayarınıza hemde  Android IOS telefonunuzda YouTube reklam engelleyici harika bir uygulama tarayıcı indirmek.

Acelem var  hemen indirmek istiyorum diyorsanız ücretsiz Google ve Youtube reklam  engelleyiciyi  hemen kurun . Site adresi  www.brave.com 

YouTube reklamları Brave Browser ile Engellenir 

Chrome reklam engelleyiciler ile Youtube reklamlarını engelleyebilirsiniz ama bu sefer de  tarayıcınız kasacak ve internetiniz  yavaşlayacak. Ve zaman zaman da reklamların engellenemediğini göreceksiniz.Bunun yerine Brave Browser kurmanız reklamları kaldırmak için çok daha iyi olacaktır.

YouTube Reklam Engelleyici Uygulama


Brave Browser kullanmanın avantajları :

  • İnternet paketiniz size hep yetecek çünkü reklamları engelleyen bu tarayıcı  az internet harcayacak.
  • Ücretsiz bir uygulama ve aynı zamanda  tarayıcı.
  • Reklamları ortadan kaldıran bu uygulama son derece hızlı ve  güvenli
  • Kullandıkça  para da kazanacaksınız.
  • BAT kripto para türünden sürekli cüzdanınızda  para kazandığınızı göreceksiniz hem de YouTube reklamlarını bir daha asla görmeyeceksiniz.

Youtube Reklamlarını engellemek için kaldırmak için kapatmak için 2020 Yılında  daha iyi daha hızlı ve ücretsiz bir tarayıcı uygulama yok.Bana teşekkür edeceksiniz reklamlardan kurtulduğunuz için.Artık rahatça YouTube dizilerini izleyebilecek ücretsiz müzik dinleyebilecek ve reklamları geç butonunu göremeyeceksiniz.


Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

CSS flex-grow Özelliği

CSS flex-basis Özelliği

CSS align-items özelliği

HTML dialog Etiketi

CSS flex-wrap Özelliği

HTML strong Etiketi

CSS content Özelliği

CSS background-attachment Özelliği

CSS background-repeat Özelliği