En çok okunan

Ücretsiz Bitcoin Kazan Pasif Gelir Elde Et İnternetten Para Kazan

Resim
  İnternetten para kazanmanın yolları ile ilgili yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizler de internetten gelir elde etmek istiyorsanız yazılarımı takip ederek internetten para kazandıran siteler ve uygular ile hızlı ve kolay para kazan abilirsiniz. Harika Bir pasif gelir elde et Uyurken Bile Para Kazan Ücretsiz bitcoin kazan dıran bu harika sitenin ayrıca referans sistemi var. Üye olduğunuzda Refer(sayfasına gidip kendi linkinizi heryerde paylaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.) Arkadaşlarınızı da üye yaparak  pasif gelir elde edebilirsiniz . Genelde uyurken bile para kazan   denildiğinde anlamanız gereken bu sistemdir. Haydi Ücretsiz Bitcin kazanmaya başlayalım ve paraya dönüştürelim. Siteye Hemen Üye ol: FreeBitcoin  ( tıkla ) Ücretsiz Bitcoin Kazandıran siteye hemen üye ol (arkadaşlarınla paylaş) uyurken bile para kazan Her saat bitcoin kazanabilirsin ( Şanslı isen 200 Dolar değerinde Bitcoin ) Kazandığın her bitcoinle ücretsiz  çekiliş bileti alabilirsiniz. Dikkatle oku

CSS flex-shrink Özelliği

CSS flex-shrink

Css flex-shrink özelliği flex-grow özelliğinin tersine büzülme veya daralma da diyebileceğimiz bir etki yaratarak esnek kutu elemanlarına göre göreceli olarak genişlik azaltacaktır.

Örnek:

Bu örnekte esnek kutu içersinde 5 adet div elemanı yerleştirilmiştir.Bu elemanlardan mavi olan elemana flex-shrinközelliği ve değer olarakta 2 veriyoruz. Sonuç olarak mavi kutunun genişliği yarıya düşecektir.

#main div { -webkit-flex-grow: 1; -webkit-flex-shrink: 1; -webkit-flex-basis: 100px; flex-grow: 1; flex-shrink: 1; flex-basis: 100px; } #main div:nth-of-type(3) { -webkit-flex-shrink: 2; flex-shrink: 2; }

CSS flex-shrink nedir nasıl kullanılır

Css flex shrink özelliğini kullanarak esnek kutu içerisindeki elemanların genişliklerini referans alarak istenilen bir elemana istenilen ölçüde genişlik tanımlandırılabilir.Özelliğin etkisini görmek için sayfanın aşağısındaki uygulama örneğinide mutlaka inceliyiniz.

CSS flex-shrink CSS flex-shrink özellikleri  
Varsayılan Değer: 1  
Kalıtsallık: yok  
Animasyon Özelliği: var
Versiyon: CSS3  
JavaScript flex-shrink: object.style.flexShrink="5"

CSS flex-shrink Tarayıcı Desteği

Tablodaki sayılar bu özelliği destekleyen ilk tarayıcı sürümlerini gösterir.

CSS Kodu:
flex-shrink 29.0
21.0 -webkit-
11.0 28.0
18.0 -moz-
9.0
6.1 -webkit-
17.0

CSS flex-shrink Değerleri

flex-shrink:number|initial|inherit;

CSS flex-shrink özelliği değerleri

CSS flex-shrink değerleri CSS flex-shrink değerleri tanımları CSS örnek uygulamalar
number Göreceli daraltılacak /büzülecek eleman için sayı girilir.
initial Özelliğin varsayılan değeridir.
inherit Soybağından gelen değeri kullanır.  

Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

CSS top Özelliği

CSS flex-wrap Özelliği

CSS align-items özelliği

CSS content Özelliği

HTML5 Canvas Oyun Yapımı Dersleri

CSS background-repeat Özelliği

CSS border-bottom Özelliği

CSS flex-grow Özelliği

CSS text-decoration Özelliği