En çok okunan

Ücretsiz Bitcoin Kazan Pasif Gelir Elde Et İnternetten Para Kazan

Resim
  İnternetten para kazanmanın yolları ile ilgili yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizler de internetten gelir elde etmek istiyorsanız yazılarımı takip ederek internetten para kazandıran siteler ve uygular ile hızlı ve kolay para kazan abilirsiniz. Harika Bir pasif gelir elde et Uyurken Bile Para Kazan Ücretsiz bitcoin kazan dıran bu harika sitenin ayrıca referans sistemi var. Üye olduğunuzda Refer(sayfasına gidip kendi linkinizi heryerde paylaşın ve para kazanmaya hemen başlayın.) Arkadaşlarınızı da üye yaparak  pasif gelir elde edebilirsiniz . Genelde uyurken bile para kazan   denildiğinde anlamanız gereken bu sistemdir. Haydi Ücretsiz Bitcin kazanmaya başlayalım ve paraya dönüştürelim. Siteye Hemen Üye ol: FreeBitcoin  ( tıkla ) Ücretsiz Bitcoin Kazandıran siteye hemen üye ol (arkadaşlarınla paylaş) uyurken bile para kazan Her saat bitcoin kazanabilirsin ( Şanslı isen 200 Dolar değerinde Bitcoin ) Kazandığın her bitcoinle ücretsiz  çekiliş bileti alabilirsiniz. Dikkatle oku

CSS flex-grow Özelliği

CSS flex-grow

Css flex-grow özelliği esnek kutu içerisindeki elemanları girilen değere göre göreceli olarak genişliğini ayarlayan özelliktir.

Örnek:

Bu örnekte bir esnek kutu içerisine 5 adet eleman yerleştirilmiştir. Ve bunlara flex-grow özelliğine sırasıyla 1 ,3, 1, 2, 1 değerleri verildi.Verilen örneği incelediğinizde göreceğiniz üzere elemanların genişlikleri bu sayılarla orantılıdır !

#anakutu div:nth-of-type(1) { flex-grow: 1; } #anakutu div:nth-of-type(2) { flex-grow: 3; } #anakutu div:nth-of-type(3) { flex-grow: 1; } #anakutu div:nth-of-type(4) { flex-grow: 2; } #anakutu div:nth-of-type(5) { flex-grow: 1; }

CSS flex-grow nedir nasıl kullanılır

Bir esnek kutu modelinde elemanlara verilen flex-grow özelliğiyle göreceli genişlik değerleri verilerek boyutlandırma işlemi gerçekleştirilir.
CSS flex-grow CSS flex-grow özellikleri  
Varsayılan Değer: 0  
Kalıtsallık: yok  
Animasyon Özelliği: var
Versiyon: CSS3  
JavaScript flex-grow: object.style.flexGrow="3"

CSS flex-grow Tarayıcı Desteği

Tabloda verilen sayılar bu özelliği destekleyen ilk tarayıcı sürümleridir.

CSS Kodu:
flex-grow 29.0
21.0 -webkit-
11.0 28.0
18.0 -moz-
9.0
6.1 -webkit-
17.0

CSS flex-grow Değerleri

flex-grow:number|initial|inherit;

CSS flex-grow özelliği değerleri

CSS flex-grow değerleri CSS flex-grow değerleri tanımları CSS örnek uygulamalar
number Elemenların göreceli genişlik katsayı da denilebilir. İki div elemanından birine "1" diğerine "2" değeri girilirse genişlikleride bu sayılarla doğru orantılı olacaktır.
initial Özelliğin varsayılan değeridir.
inherit Soybağından gelen değeri kullanır.  

Yorumlar

Popüler yayınlar

CSS justify-content Özelliği

CSS flex-basis Özelliği

CSS align-items özelliği

HTML dialog Etiketi

CSS flex-wrap Özelliği

HTML strong Etiketi

CSS content Özelliği

CSS background-attachment Özelliği

CSS background-repeat Özelliği