Google ve Youtube Reklamlarını Engelleyen Tarayıcı ve Uygulama İndir

CSS3 text-overflow Örnek

<!DOCTYPE HTML> <html lang="en-US"> <head> <meta charset="UTF-8"> <title>css text-overflow özelliği ve örnek uygulama</title> <style> .kutu1 { white-space: nowrap; width: 180px; overflow: hidden; text-overflow: clip; border: 1px solid blue; } .kutu2 { white-space: nowrap; width: 180px; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; border: 1px solid blue; } </style> </head> <body> <p>İçerikler html elemanının boyutunu taştığı zaman (...) şeklinde gösterebiliriz. Örnekleri inceleyiniz..</p> <h3>text-overflow:clip uygulandığında</h3> <div class="kutu1">html ve css dersleri örnek uygulamalar dersler..</div> <h3>text-overflow:clip uygulandığında</h3> <div class="kutu2">html ve css dersleri örnek uygulamalar dersler..</div> </body> </html>

Yorumlar

 1. Çok emek vermişsiniz. Bu kadar detaylı ve uygulamalı bir bilgi kaynağı oluşturduğunuz için teşekkürler. Umarım çabanızın karşılığını alıyorsunuzdur. Acaba javascript vs. konulara da girmeniz mümkün müdür?
  İyi çalışmalar....

  YanıtlayınSil
 2. 3 ay gece gündüz iki kardeş uğraştık verim alamadık açıkcası:) umarım yakın zamanda geri dönüş yapmayı düşünüyoruz. Kolay gelsin.JavaScript özel olarak yakın zamanda işlenecek sitede.

  YanıtlayınSil
 3. Teşekkürler. Ben de, elimden geldiğince sitenizi tanıdıklarıma anlatacağım. Kolay gelsin, yolunuz açık olsun...

  YanıtlayınSil
 4. Teşekkürler. Ben de, elimden geldiğince sitenizi tanıdıklarıma anlatacağım. Kolay gelsin, yolunuz açık olsun...

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme